Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego

EDUKACJA W MUZEUM

Data zakończenia Data rozpoczęcia

Zamek Książąt Sułkowskich
ul. Wzgórze 16
43-300 Bielsko-Biała

3 lutego 2019 r. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na niedzielny warsztat rodzinny pt. „Zamek malowany światłem”. Podczas lutowego spotkania poznamy szlachetne techniki fotograficzne. Przygodę zaczniemy od zwiedzania ekspozycji i poznania tradycji różnych atelier z naszego regionu, następnie udamy się do wnętrza najstarszego aparatu, czyli do camera obscura, w którą będzie zmieniona sala warsztatowa. W części plastycznej uczestnicy odkryją magię fotografii i namalują zamek światłem przy pomocy cyjanotypii. Brzmi zagadkowo? Dołącz do zajęć, a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Cena 10 zł / osobę. Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja miejsc – tel. 33 821 03 03.

Stopka strony

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej
adres ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
telefon sekretariat (pn - pt, 8:00 - 15:00): 33 811 10 35
telefon kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
strona www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności