Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego

Z miedzi zrodzone – spotkanie kuratorskie

Data zakończenia Data rozpoczęcia

Wystawie kolekcjonerskiej Z miedzi zrodzone,  towarzyszy cykl spotkań kuratorskich, prowadzonych przez Leszka Wąsa, rzeczoznawcę, kolekcjonera, członka Stowarzyszenia Historyków Sztuki oraz Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich.

Pierwsze spotkanie: 13 listopada 2016 r. (niedziela), godz. 11:00

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej – Zamek książąt Sułkowskich

wstęp wolny (wymagana rezerwacja miejsc – zapisy prowadzi Dział Edukacji: tel. 33 821 03 03)

Serdecznie zapraszamy!

Stopka strony

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej
adres ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
telefon sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
telefon kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
strona www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności