Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu postępowania

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu postępowania w trybie przetargu ograniczonego na wykonanie zadania pod nazwą: Ochrona fizyczna obiektów i obszarów Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej wraz z monitorowaniem systemu sygnalizacji pożaru.

Dyrekcja Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej ul. Wzgórze 16 uprzejmie informuje, iż rozstrzygnięto postępowanie w przetargu ograniczonym dotyczącym zadania pod nazwą: Ochrona fizyczna obiektów i obszarów Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej wraz z monitorowaniem systemu sygnalizacji pożaru, zgodnie z ogłoszeniem nr 635674-N-2018 r. z dnia 12.10.2018 r. Biuletynu Zamówień Publicznych.

Wybrano ofertę firmy: Czasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa ul. Karłowicza 9, 43-300 Bielsko-Biała z ceną wykonania zadania:
92.737,08 zł brutto/miesiąc (słownie: dziewięćdziesiąt dwa tysiące siedemset trzydzieści siedem złotych 08/100). Była to jedyna złożona oferta w w/w postępowaniu.

Stopka strony

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej
adres ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
telefon sekretariat (pn - pt, 8:00 - 15:00): 33 811 10 35
telefon kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
strona www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności