Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego

Wystawa zbiorowa "BB/24h"

Data rozpoczęcia Data zakończenia

We wrześniu 2010 roku odbędzie się zakończenie muzealnego projektu Moje miasto. Bielsko-Biała, który był realizowany od września 2008 roku w Galerii Zamkowej Muzeum w Bielsku-Białej. Celem projektu była promocja miasta poprzez sztukę. Zabytkowa architektura, atrakcyjne usytuowanie geograficzne oraz ciekawa historia i kultura Bielska-Białej stanowiły dla twórców niewyczerpane źródło inspiracji. W ramach projektu odbyło się siedemnaście wystaw, głównie indywidualnych, w trakcie których zaproszeni do projektu artyści prezentowali własną wizję miasta, zmaterializowaną poprzez malarstwo, grafikę, fotografię, ceramikę, tkaninę unikatową, instalacje przestrzenne czy biżuterię autorską. Podsumowaniem i zakończeniem przedsięwzięcia będzie zorganizowana w murach bielskiego zamku wystawa zbiorowa BB/24h, na której zaprezentowane zostaną najlepsze realizacje dla projektu. Ekspozycja zostanie wzbogacona o katalog oraz o prezentację wybranych prac w przestrzeni miejskiej Bielska-Białej.
Wystawa BB/24 dedykowana jest Kongresowi Kultury Województwa Śląskiego 2010.
 

Stopka strony

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej
adres ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
telefon sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
telefon kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
strona www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności