The Historical Museum in Bielsko-Biała

The Culture Institution of the Silesian Voivideship Self-government

Ścieżki oświecenia. Droga buddyzmu ze wschodu na zachód.

Start date End date

Tokpa Korlo – wystawa fotografii. Jest pierwszą polską prezentacją fotografika publikującego prace głównie w mediach elektronicznych. Wybór 20 fotografii dokonany został spośród zdjęć powstałych na przestrzeni ostatnich 3 lat w różnych miejscach na świecie.

Organizator Buddyjski Ośrodek Medytacyjny Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu w Bielsku-Białej oraz Fundacja Stupa House.

Stupy w Mongolii
Stupy w Mongolii
„Gdzie słońce spotyka niebo” Vélez-Málaga, Hiszpania – sierpień 2017 Fot. Tokpa Korlo
„Stupy starożytnego kapitolu” Karkorum, Mongolia – lipiec 2017 Fot. Tokpa Korlo
„Najwyższa radość” Kuching, Malezja – wrzesień 2017 Fot. Tokpa Korlo
Złota godzina Immenstadt, Niemcy – listopad 2017 Fot. Tokpa Korlo
„Ogniste niebo” Benalmádena, Hiszpania – kwiecień 2015 Fot. Tokpa Korlo

Footer

The Historical Museum in Bielsko-Biała
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 8:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Privacy policy