The Historical Museum in Bielsko-Biała

Silesian Voivodeship Cultural Institution

„4”

Start date End date

Od 7 do 29 września 2013 roku, w Galerii w Fabryce można oglądać wystawę zatytułowaną 4. Prezentuje ona ceramikę artystyczną czterech twórców: Moniki Dąbrowskiej-Picewicz, Jolanty Hermy-Pasińskiej, Remigiusza Gryta oraz Adama Soboty. Dlaczego tytuł 4? To wyjaśniają sami artyści:

„4 wystawy w jednym miejscu i o tym samym czasie.
4 różne niepowiązane ze sobą tematy.
4 indywidualne podejścia do materiału – gliny.
4 sposoby umieszczenia prac w przestrzeni.
4 indywidualności.
4 estetyki.
4 różne sposoby patrzenia na świat.
4 problemy i 4 sposoby ich rozwiązania.”

Monika Dąbrowska-Picewicz – Lasoterapia
Jolanta Herma-Pasińska – Ulotne
Remigiusz Gryt – Jeśli…
Adam Sobota – Mutacja

Kuratorem wystawy jest Justyna Gajda-Stupnicka

Footer

The Historical Museum in Bielsko-Biała
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Privacy policy