Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Wykopaliska na dziedzińcu zamku 2017

Start date End date

Wykopaliska na dziedzińcu zamku 2017

Wykopaliska na dziedzińcu zamku 2017

Wykopaliska archeologiczne na dziedzińcu Zamku książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej, lato 2017. Obecne wykopaliska służą doprecyzowaniu lokalizacji dawnych obiektów oraz zbadanie ich funkcji.

Linki informacji prasowych:
Wypowiedź dla radia Bielsko
http://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/to-zaskoczylo-nawet-archeologow/34308
Nauka w Polsce (PAP)
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,415177,bielsko-bialaarcheolodzy-odkryli-przed-zamkiem-fundamenty-dawnych-budowli.html
 

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 8:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności