Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Śluby w zamku

W najbardziej okazałym pomieszczeniu zamku – Salonie Muzycznym – istnieje możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej. XIX-wieczna architektura wnętrza salonu, wraz z XVIII-wiecznymi meblami i obrazami, kryształowymi lustrami, nawiązującymi do tradycji galerii lustrzanych oraz mieniące się różnymi kolorami imponujące kryształowe żyrandole sprawią, że ceremonia ta będzie wyjątkowa i niezapomniana.

Pary, które bardziej cenią sobie nowoczesność, mogą połączyć się na zawsze w oryginalnej przestrzeni zamkowego atrium (dziedziniec wewnętrzny z przeszklonym zadaszeniem).

Śluby w obu tych miejscach będą z pewnością wydarzeniami wyróżniającymi się i zapamiętanymi na długo.

Rezerwacja terminu – Dział Marketingu i Organizacji Wydarzeń
tel.: 33 811 04 25
e-mail: natalia.dymanus@muzeum.bielsko.pl

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 8:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności