Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

V Festiwal Muzyki Crossover

End date Start date

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej
Zamek Książąt Sułkowskich
ul. Wzgórze 16
43-300 Bielsko-Biała


Z powodu reżimu sanitarnego uniemożliwiającego przeprowadzenie festiwalu, impreza zostaje przeniesiona na termin 28-30.05.2021. Zakupione bilety pozostają ważne. Więcej informacji: www.crossoverbielsko.pl
 

Reverb Ensemble

Kwartet smyczkowy zafascynowanych dźwiękiem w przestrzeni. Łączą standardowy repertuar muzyki kameralnej z całkiem nowymi kompozycjami cross-art (często pisanymi specjalnie dla nich przez najważniejszych autorów młodego pokolenia). Sami również tworzą utwory w nurcie neo-classical.

Tribute to silence, czyli w hołdzie ciszy, to projekt, w którym ReVerb Ensemble zabiera publiczność z gwaru codzienności do świata medytacji i duchowego minimalizmu. Ta muzyczna sesja odbędzie się w bielskim zamku, gdzie każdy będzie mógł cieszyć się muzyką neo-classic, wygodnie siedząc na sofach, leżakach i fotelach pod przeszklonym sufitem.

W programie utwory m.in. Philipa Glassa, Samuela Barbera, Arvo Pärta

Bilety na Festiwal dostępne są w Bielskim Centrum Kultury (ul. Słowackiego 27) oraz online: bilety.bck.bielsko.pl
Bilety na Reverb Ensemble dostępne będą też w kasie Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej ‒ Zamek Książąt Sułkowskich

Więcej inforamcji na: www.crossoverbielsko.pl

Wstęp: 40 zł

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności