Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

INDUSTRIADA ŚWIĘTO SZLAKU ZABYTKÓW TECHNIKI 2020,
„NATURA W PRZEMYŚLE”

End date Start date End date

Stara Fabryka
pl. Żwirki i Wigury 8
43-300 Bielsko-Biała

INDUSTRIADA ŚWIĘTO SZLAKU ZABYTKÓW TECHNIKI 2020, „NATURA W PRZEMYŚLE”

Industriada to coroczne święto, odbywające się na terenie województwa śląskiego, które promuje regionalny Szlak Zabytków Techniki. W Bielsku-Białej udział w wydarzeniu tradycyjnie bierze Stara Fabryka, gdzie na zwiedzających będą czekały liczne atrakcje, takie jak: wystawy, bezpłatne warsztaty, wycieczki, projekcje filmowe.

Pełen program Industriady


Uwaga! Aby uczestniczyć w wydarzeniu trzeba będzie podpisać oświadczenie.

Uwaga! Informujemy, że wstęp na Industriadę możliwy będzie tylko dla osób w maseczkach ochronnych.

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności