Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Krakowski Salon Poezji

End date Start date

Zamek Książąt Sułkowskich
ul. Wzgórze 16
43-300 Bielsko-Biała

Stowarzyszenie Centrum Sztuki Kontrast zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Bielska Edycja Krakowskiego Salonu Poezji.Gośćmi salonu będą znakomici aktorzy:
Jadwiga Grygierczyk i Bogusław Słupczyński. Muzyczne strofy w wykonaniu Tomasza Pali
Spotkanie odbędzie się 10 listopada 2019 o godzinie 11.00 w Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej – Zamek Książąt Sułkowskich.

Rezerwacja wejściówek pod numerem 601 939 672

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności