Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

EDUKACJA W MUZEUM

End date Start date

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na niedzielny warsztat rodzinny pt. „Sztuka witrażu”.
Sztuka łączenia kawałków kolorowego szkła listwą ołowianą sięga XI w. Witraże stały się wówczas stałym elementem zdobiącym budowle sakralne, a z czasem i świeckie. Dzięki nim, do dnia dzisiejszego, możemy podziwiać efekty świetlne, zmieniające się wraz z wędrówką słońca. Celem warsztatu Sztuka witrażu jest próba poznania tej ciekawej techniki zdobienia okien, zarówno w teorii jak i praktyce. Każdy z uczestników będzie miał niepowtarzalną okazję wykonać własny witraż angielski, który stanie się wyjątkową pamiątką z zajęć.

Cena 10 zł / osobę. Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja miejsc – tel. 33 821 03 03.

Witraż

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności