Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Matrix - Siatka kosmosu.

Start date End date

Zamek Książąt Sułkowskich
ul. Wzgórze 16
43-300 Bielsko-Biała

Matrix - Siatka kosmosu.

Wystawa malarstwa Elli Ellis

Ella Ellis
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie; dyplom z zakresu malarstwa i architektury wnętrz uzyskała w 1977 roku.
Od wielu lat przebywa za granicą, pracując dla firm architektonicznych z USA, Kanady i Europy. Maluje obrazy; bierze udział w wystawach zbiorowych, zorganizowała kilka wystaw indywidualnych.

Jej obrazy są eksplozją pulsujących, wspaniale zbalansowanych kolorów. Wzajemnie przenikające się linie tworzą iluzję trójwymiarowej głębi. Jest w nich poczucie ogromu i bezkresu przestrzeni, przy jednoczesnej próbie oddania intymnych, wewnętrznych przeżyć i emocji autorki. Prace tchną pozytywną energią i przynoszą poczucie optymizmu w każdym miejscu, w którym są eksponowane.
Zapraszamy do świata autorki i życzymy wspaniałych doświadczeń.

Wierzę głęboko, że sztuka czyni nas bardziej wrażliwymi, spostrzegawczymi i tolerancyjnymi. Sztuka i akt tworzenia są przekazem naszej duszy. Twórczość wzbogaca nas, nasze wnętrze i nasze życie. Ułatwia pozytywniejsze spojrzenie na świat i na ludzi. Pomaga nam odbierać życie głębiej i świadomiej. Świat, natura i jej piękno, koncept czasu i przemijania zawsze były moją najlepszą inspiracją. W ostatnich pracach zagłębiam się w teorię źródła życia i energii, która w moim zrozumieniu jest wszystkim i wszystko jest energią. Wynikające z tego międzyludzkie relacje fascynują mnie,  aby inspirować odbiorców do życia wypełnionego zbalansowaną pozytywną energią – zrozumieniem, uprzejmością, wdzięcznością i miłością. Jest to znacznie piękniejszy świat...
                                                                                                                                                                                              Ella

Wystawa czynna od 13 grudnia 2019 do 20 stycznia 2020

Finisaż: 7 stycznia, godz.17.00

FLOW_In-Touch with Real
FLOW_Flow - Blue Chocolate
Matrix - Siatka kosmiczna
Matrix - Siatka kosmiczna
Matrix - Siatka kosmiczna

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności