Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Wystawy w ramach 3. edycji Festiwalu Neo Fashion Jamboree.

Start date End date

Galeria im. Księcia A. J. Sułkowskiego

Festiwal Neo Fashion Jamboree organizowany jest przez Fundację Play4designe, Korporację Stylu i Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej. Wyjątkowo w tym roku połączony będzie z ogólnopolską Nocą Muzeów.
Neo Fashion Jamboree nieprzypadkowo odbywa się w stolicy Podbeskidzia – odwołuje się do bogatej włókienniczej historii naszego miasta, będąc godną kontynuacją tych tradycji. Co ważne, nie ogranicza się tylko do pokazów mody, ale daje szansę początkującym i nieznanym artystom z różnych dziedzin – projektantom, grafikom, fotografikom czy stylistom – poprzez organizowanie licznych warsztatów, wystaw i konkursów. Od pierwszej edycji Festiwalu, czyli od 2011 roku, organizatorzy stawiają na edukację zarówno artystyczną, jak i biznesową, do której odwołuje się tegoroczne hasło przewodnie: Future Prosperity.

Wśród zaproszonych gości znajdą się między innymi: Mate Moro, Piotr Domagała, Katarzyna Młynarczyk, Sophie Kula, Monika Rom, Natalia Kacper-Mleczak, Seán Ó Cathasaigh, Natalia Misiun, Renata Kujawa, Monika Bogusławska-Bączek.

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności