Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Wystawa fotografii w trzech aktach

Start date End date

Wystawa fotografii w trzech aktach:
I Adagio Cantabile (Galeria Arkady Muzeum w Bielsku-Białej)
II Scherzo (Galeria Podwórko ul. Podcienie)
III Rondo Vivace (Muzeum Techniki i Włókiennictwa Oddział Muzeum w Bielsku-Białej)
 
Autorzy zdjęć prezentowanych na wystawach:
– Grzegorz Bury
– Dariusz Dudziak
– Grzegorz Gawenda
– Lucjan Pawłowski
– Tomasz Rak
– Maciej Ratuszny

Wystawa fotografii Beskidzkiego Towarzystwa Fotograficznego w ramach 25. edycji  Międzynarodowego Festiwalu  Sztuki Lalkarskiej w Bielsku-Białej.

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności