Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

W obiektywie redakcji

Start date End date

Wystawa prezentująca fotografie dwunastu młodych twórców, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Bielska-Białej i okolic, uczestników projektu „Młodzi aktywni i kreatywni: redakcjaBB”. Autorami prac są: Balbina Fabia, Kasia Jonkisz, Sandra Szuta, Basia Batycka, Magdalena Nitefor, Kaja Bednarska, Bogna Tupiec, Kryspin Muras, Sergiusz Ratajczak, Maciek Gałuszka, Wojtek Przewoźnik oraz Dawid Sternal.

Wystawa powstała przy mentorskim wsparciu znanej i cenionej bielskiej fotografki Inez Baturo. To śmiały kolaż rzeczywistości widzianej oczami młodych ludzi, pełnej różnorodności, energii, ale też sentymentu i melancholii.
 

Plakat informacyjny

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności