Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Tigran Vardikyan. Portret satyryczny bielszczan.

Start date End date

Tigran Vardikyan urodził się w 1962 roku w Erewanie (Armenia). Ukończył Liceum Plastyczne oraz studia na Wydziale Wychowania Artystycznego Akademii Pedagogicznej w Erewanie.
Od kilkunastu lat mieszka w Polsce, obecnie w Bielsku-Białej. Artysta zajmuje się rysunkiem satyrycznym, ilustracją książkową i prasową. W orbicie zainteresowań artysty znajduje się także projektowanie gier komputerowych oraz zabawek pluszowych. Współpracuje z bielskimi wytwórniami filmów animowanych, gdzie pracuje przy realizacji dekoracji i animacji postaci rysunkowych.
W wolnych chwilach z pasją zajmuje się także malarstwem olejnym, projektowaniem graficznym oraz fotografią artystyczną.
Na wystawie zaprezentowane zostaną portrety satyryczne bielszczan wykonane w technice rysunku.

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności