Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

The Freedom Award – Nagroda Wolności

Start date End date

Wystawa w ramach 15. Festiwalu Miast Partnerskich POZNAJMY SIĘ, organizowanego przez Urząd Miasta Bielska -Białej.

Wystawa czynna: 29.06.–31.07.2019.
Zamek Książąt Sułkowskich, ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała

Ekspozycja typu roll-up przygotowana przez Narodowe Muzeum Praw Obywatelskich w Memfis (USA), które honoruje osoby szczególnie zasłużone dla przestrzegania i wspierania praw obywatelskich. Ustanowiona w1991 roku Nagroda Wolności stała się symbolem walki o prawa obywatelskie na całym świecie.

Wystawie towarzyszy wykład przygotowany przez kuratora wystawy dr Noelle Trent.
29.06.2019 godz.16.00, ratusz w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 1, sala sesyjna.

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej jest partnerem wydarzenia.

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności