Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Kobieta zmienną jest... Malarstwo Poli Minster

Start date End date

Z okazji Dnia Kobiet Muzeum  przygotowało wystawę Kobieta zmienną jest… chorzowskiej malarki Marzeny Naliwajko, tworzącej pod pseudonimem Pola Minster. Będzie to pierwsza indywidualna wystawa autorki w Bielsku-Białej

Wystawa malarstwa Poli Minster składa się z ponad 20 najnowszych prac. Są to olejne portrety kobiece, w których posługuje się doskonałym warsztatem, operuje czystym i żywym kolorem, śmiało korzysta z najlepszych tradycji malarstwa XX wieku, tworząc swój własny styl. Artystka nieustannie szuka inspiracji. Geometryzacja, efekty światłocieniowe, kolorystyka oraz dekoracyjne traktowanie kompozycji przywodzą na myśl realizacje z okresu art deco, stylu  lat 20.  ubiegłego wieku.

Obrazy autorstwa Poli Minster będzie można oglądać w Galerii Strzelnica do 30 kwietnia.

Zapowiada się niezwykła wystawa, zmienna jak kobieta… Dla zwiedzających przygotowaliśmy kilka twórczych zadań i niespodzianek. Pierwszą z nich jest oferta rabatowa dla posiadaczy kart Klubu Galerii Sfera. Tylko 8 marca (sobota) 2014 roku pierwszy klient, który w tym dniu zdecyduje się kupić obraz Poli Minster, otrzyma zniżkę 10% (dla posiadaczy złotej karty) lub 5% (dla posiadaczy srebrnej karty) na wybrane przez siebie dzieło spośród wszystkich przeznaczonych do sprzedaży prezentowanych na wystawie Kobieta zmienną jest…

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności