Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Janosik w słowackiej sztuce ludowej / Janosik Karpacki zbójnik

Start date End date

Wystawy Janosik w słowackiej sztuce ludowej przygotowana przez Považské múzeum v Žiline, oraz Janosik Karpacki zbójnik przygotowana przez Muzeum Janka Král’a v Liptovskim Mikuláši w ramach projektu Janosikowa tradycja jako jedyny fenomen społeczno-kulturalnego dziedzictwa pogranicza polsko-słowackiego, który finansowany był z europejskich funduszy strukturalnych z programu INTERREG IIIA Republika Słowacka – Polska.

Wystawę poprzedziła współorganizowana przez Muzeum w Bielsku-Białej konferencja, która odbyła się 3 i 4 sierpnia 2007 roku w Terechovej w Republice Słowackiej.

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności