Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

I Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych

Start date End date

I Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych był szeroką prezentacją twórczości środowiska bielskiego – artystów z Bielska-Białej i okolicy oraz młodych adeptów sztuki. Wystawy pokazywane były w Galerii Bielskiej BWA, sali wystaw czasowych Muzeum w Bielsku-Białej, Galerii Fraktal oraz w holu zabytkowego Ratusza. Sztuka zagościła nie tylko w galeriach – festiwal  stworzył okazję do prezentacji w przestrzeni miejskiej, m.in. na murach Zamku Sułkowskich, placu Bolesława Chrobrego oraz nad ul. 11 Listopada. Pojawiły się tam instalacje, obiekty, wielkoformatowe wydruki, bannery i billboardy, a także – po raz pierwszy w historii wystaw środowiskowych – graffiti.

Kuratorem i koordynatorem projektu był Dariusz Fodczuk.

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności