Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Grzegorz Hańderek "w miejscu. untitled"

Start date End date

Grzegorz Hańderek – urodził się w Zabrzu w 1977 roku. Jest absolwentem Instytutu Sztuki w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, dyplom magistra sztuki uzyskał w 2003 roku w Pracowni Wklęsłodruku prof. Jana Szmatlocha.
W 2005 roku sfinalizował przewód doktorski w dyscyplinie artystycznej: grafika.
Obecnie prowadzi Pracownię Interpretacji Literatury na Wydziale Artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
Od 2008 roku jest dziekanem Wydziału Artystycznego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
 

Wystawa: Grzegorz Hańderek w miejscu. untitled
Wystawa w ramach projektu  Wokół grafiki. Projekt Wokół grafiki towarzyszy 8.Triennale Grafiki Polskiej w Katowicach

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności