Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

FOTOGRAFIA, projekt "Moje miasto. Bielsko-Biała".

Start date End date

Dagmara Kwiatek (ur. 1972 r.) – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Malarstwa uczyła się w Pracowniach prof. Leszka Misiaka, prof. Jerzego Nowosielskiego, prof. Józefa Ząbkowskiego. Artystka studiowała także w Pracowni Tkaniny Artystycznej u prof. Ryszarda Kwietnia oraz w Pracowni Technik Fotograficznych u prof. Józefiny Bransch-Walczak. Dyplom główny uzyskała w 1996 roku w Pracowni prof. Józefa Ząbkowskiego.

Artystka jest stypendystką Prezydenta Miasta Krakowa (1998). Jej prace znajdują się na stałej ekspozycji w salach konferencyjno-wystawienniczych na Wawelu w Krakowie.

Swoje obrazy i fotografie prezentowała na kilkunastu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i za granicą.

Dagmara Kwiatek w projekcie Moje miasto. Bielsko-Biała zaprezentuje fotografie miasta wykonane w tradycyjnej technice gumy chromianowej. Interpretacja pejzażu architektonicznego Bielska-Białej w wykonaniu artystki  z pewnością odsłoni nowe uroki naszego miasta.

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności