Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Spotkanie z kulturą Indian – prezentacja tańców i obyczajów – grupa rekonstrukcyjna Preria z Jaworzna

End date Start date

Zapraszamy na interkatywny pokaz tańców Indian Ameryki Północnej, które od wieków odgrywały bardzo istotną rolę w życiu codziennym rdzennych Amerykanów. Były zarówno modlitwą, zabawą, jak również pretekstem do spotkań czy zawierania znajomości. Indianie tańczyli od zawsze i przy każdej okazji. Dajemy niepowtarzalną okazję zobaczyć na żywo tancerzy indiańskich, a nawet samemu spróbować swoich sił w jednym z tańców.

Odpłatność: 5 zł od osoby dorosłej, dzieci za darmo.

Stara Fabryka, pl. Żwirki i Wigury 8, 43-300 Bielsko-Biała.

Zapisy na spotkanie z kulturą Indian przyjmowane są od 1 kwietnia 2017 r. w kasie Starej Fabryki osobiście bądź pod nr tel. 33 812 44 00. Jednocześnie informujemy, iż ilość miejsc jest ograniczona.

                                                                     Serdecznie zapraszamy.

Dziewczynka indiańska w stronu regionalnym
Dziewczynka indiańska z Pueblo w Kolorado, USA, fot. R. Słaboński
Grupa tancerzy w strojach indiańskich
Grupa rekonstrukcyjna Preria z Jaworzna

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności