Historické muzeum v Bielsku-Białej

Kulturní Instituce Samosprávného Slezského Kraje

Elwira Sztetner – Tkanina

Start date End date

Ekspozycja stała, I p.

Finisaż: 5 grudnia 2014 r., godz.18:00

Elwira Sztetner – Tkanina

Elwira Sztetner uczestniczyła w 3. Międzynarodowym Triennale Tkaniny Bez Granic 2012-2013, które miało miejsce w Starej Fabryce w 2013 r.

Jej praca zatytułowana Dezinformacja została uhonorowana przez Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej nagrodą w postaci wystawy indywidualnej.

Artystka jest absolwentką Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się głównie tkaniną artystyczną i rysunkiem. Często sięga po materiały eksperymentalne nie kojarzone z tkaniną. Z różnych odpadów i skrawków gazetowych tka swoje abstrakcyjne „obrazy”. Twórczy recykling jest bliski jej ekologicznemu światopoglądowi.

Serdecznie zapraszamy na wystawę Tkanina, która – wyjątkowo – została zaaranżowana w przestrzeni tkalni w Starej Fabryce.

Footer

Historické muzeum v Bielsku-Białej
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 9:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Polityka prywatności