Biografia Juliana Fałata opowiedziana korespondencją mistrza 1

Audiobook 1 – Biografia Juliana Fałata opowiedziana korespondencją mistrza

Wybór listów: Ewa Kubieniec, Iwona Purzycka.

Korespondencję Juliana Fałata czytają aktorzy Teatru Śląskiego w Katowicach:
Listy Fałata: Artur Święs
Listy pisane przez kobiety: Viola Smolińska
Listy pisane przez mężczyzn: Zbigniew Wróbel

Kultura w sieci - logo

Portret Juliana Fałata
Julian Fałat z okresu studiów w Zürichu, 1873
Dwóch siedzących mężczyzn, trzeci stoi pomiędzy nimi
Julian Fałat wśród kolegów, Warszawa 1882
Mężczyzna w mundurze, obok stolik z lampką
Fotografia z dedykacją dla J. Fałata - "Książę Wilhelm", 1886
Skan koperty