sprzedaż fortepianu PETROF o nr FBR 46532

Sprzedaż fortepianu PETROF o nr FBR 46532

Dyrekcja Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej ul.Wzgórze 16 ogłasza:
sprzedaż fortepianu PETROF o nr FBR 46532.
Rok produkcji: 1930, Republika Czechosłowacka, Brno.
Obudowa o wymiarach: dł.145 szer.I49, wys.101cm. Wykończenie - czarnapolitura. Okucia,
rolki. szyldy - mosiężne.
Rama żeliwna - układ strun krzyzowy - bez wad.
Strojnica - utrzymuje strój aż 440Hz.
Mechanizm angielski z podwójną repetycją - sprawny.
Klawiatura 88 klawiszy,7 1/4 oktawy.
Mechanizm dwu pedałowy - sprawry.
Cena wywoławcza: 5.000 zł brutto (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100).
Oferty dotyczące zakupu z danymi identyfikującymi kupującego oraz oferowaną cenę brutto
należy składać do dnia 29.06 2017 r. do godz.10.00 w sekretariacie Muzeum Historycznego
w Bielsku-Białej ul. Wzgórze 16.
Podstawa oceny ofert: najwyższa cena.
Odbiór i transport instrumentu po stronie kupującego.
Instrument znajduje się w Zamku książąt Sułkowskich.
Oględziny mogą nastąpić po wcześniejszym umówieniu telefonicznym /33 811 l0 35/.