III Piknik Urodzinowy Fałata

Data zakończenia Data rozpoczęcia

Wydarzenie promujące postać wybitnego polskiego akwarelisty Juliana Fałata. Spotkanie w ogrodzie willi mistrza w Bystrej z okazji rocznicy jego urodzin.
Piknikowi towarzyszyć będzie promocja albumu Julian Fałat – życiorys pędzlem zapisany.

Uprzejmie informujemy, iż dostępny jest do nabycia album "Julian Fałat − Życiorys pędzlem zapisany" − Kolekcja Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej / A Life Story Told in Brushstrokes. The Collections of the Historical Museum in Bielsko-Biala 2017. Redakcja Iwona Purzycka,  autor: Teresa Dudek Bujarek, kalendarium Maria Aleksandrowicz, projekt graficzny, DTP i fotografie Alicja Migdał-Drost.