Noc Muzeów
Rejestracja do gry
„Cześć bohaterom!”
Rejestracja zakończona

CO JEST GRANE?

Cyceron mówił, że historia jest nauczycielką życia, a najlepiej i najprzyjemniej uczyć się jej, biorąc udział w naszej grze muzealnej zatytułowanej Cześć bohaterom!.
Gra ma za zadanie przybliżyć jej uczestnikom wydarzenia związane z odzyskaniem niepodległości z perspektywy Bielska i Białej. Jednak przede wszystkim to kreatywna zabawa, która bawiąc uczy. Będzie polegała na wykonywaniu przez graczy zadań i rozwiązaniu zagadek związanych z historią naszego miasta.WEJDŹ DO GRY!

Aby wziąć udział w grze, należy wykonać trzy proste kroki. Dokonać rejestracji na stronie internetowej Muzeum, zapoznać się z regulaminem oraz stawić się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze i rozpocząć rozgrywkę. Zapraszamy wszystkich chętnych od 8 do 108 lat, bo do dobrej zabawy wystarczy odrobina pomysłowości i sprytu!GDZIE I KIEDY?

Startujemy 19 maja 2018 r., w sobotę, o godz. 20.00, w Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej, ul Wzgórze 16.KTO ZA TYM STOI?

Organizatorem gry jest Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej, ul Wzgórze 16. www.muzuem.bielsko.pl
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem gry.

ZWROT BILETU

Jeśli rezygnujecie Państwo z udziału w grze prosimy o zwrot biletu. Dzięki temu Państwa miejsce zwolni się dla kolejnej zainteresowanej osoby. W tym celu prosimy wypełnić, danymi z biletu, poniższy formularz.