The Historical Museum in Bielsko-Biała

The Culture Institution of the Silesian Voivideship Self-government

Zaduszki dla Sułkowskich

End date Start date

Stara Fabryka
pl. Żwirki i Wigury 8
43–300 Bielsko–Biała

Stanisław Sułkowski. Książę, który został artystą
Mojca Rjavec, historyk ze Słowenii, przybliży bielszczanom biografię Stanisława Sułkowskiego i jego rodziny, przedstawicieli  barwnego rodu z Bielska, wymykającego się stereotypowemu postrzeganiu arystokracji.
Wydarzenie odbędzie się w ramach wystawy Joanna Fodczuk-Garcia i „bielszczanie” w Kalifornii – Jan Kott i Stanisław Sułkowski.

Książę Stanisław Sułkowski w plenerze. Ze zbiorów rodziny Elkisch-Sulkowski

Footer

The Historical Museum in Bielsko-Biała
address ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
phone sekretariat (pn - pt, 8:00 - 15:00): 33 811 10 35
phone kasa / ekspozycja: 33 817 13 61
e-mail sekretariat@muzeum.bielsko.pl
www www.muzeum.bielsko.pl

Prawa autorskie. W braku odmiennego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści niniejszej strony internetowej posiada Muzeum Historyczne w Bielsku Białej. Żadne materiały, poza materiałami określonymi jako materiały do pobrania, znajdujące się na niniejszej stronie internetowej nie mogą być reprodukowane lub przesyłane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia jej Właściciela. Treści w materiałach do pobrania nie mogą być w żaden sposób modyfikowane bez pisemnej zgody Właściciela tej strony internetowej.

Zastrzeżenia prawne. Właścicielem i operatorem niniejszej strony internetowej jest Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej z siedziba przy ulicy Wzgórze 16, 43-300 Bielsko - Biała. Publikowane na stronie internetowej informacje i cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Muzeum Historyczne w Bielsku – Białej dokłada wszelkich należytych starań w celu zapewnienia rzetelności prezentowanych informacji. Istnieje jednak zawsze ryzyko pojawienia się pewnych nieścisłości.

Privacy policy