„Za mundurem panny sznurem” 2019 Festiwal Piosenki Wojskowej i Powstańczej

Zamek Książąt Sułkowskich
ul. Wzgórze 16
43-300 Bielsko-Biała

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, iż koncert „Za mundurem panny sznurem” 2019 Festiwal Piosenki Wojskowej i Powstańczej 8 listopada 2019 roku odbędzie się w innym terminie. Osoby, które zakupiły bilet (na podstawie paragonu lub biletu wstępu) proszone są o kontakt z kasą Muzeum (tel. 33 8171361) w celu zwrotu pieniędzy.

2. edycja festiwalu odbędzie się w Bielsku-Białej, Katowicach i Chorzowie.

Podczas koncertu 8 listopada 2019 o godz.17.00 w Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej – Zamku Książąt Sułkowskich wystąpią:
Zespól Reling Klubu 3 Flotylli Okrętów Gdynia
Natalia Weber
Grupa Baletowa Be4art z Klub Marynarki Wojennej Riwiera
Sylwester Targosz-Szalonek

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie w Zamku Książąt Sułkowskich od wtorku do niedzieli, w godzinach otwarcia Muzeum. Istnieje również możliwości dokonania wpłaty na konto bankowe Muzeum do 4 listopada 2019 r. Numer konta: 53 1500 1357 1213 5004 1313 0000, Santander Bank Polska SA, 4. Oddział w Bielsku-Białej.  W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz dopisek  Festiwal Piosenki Wojskowej i Powstańczej  8.11.2019 r.

Liczba miejsc ograniczona!

Bilet nie podlega zwrotowi (zwrot tylko w przypadku braku miejsc, przy wcześniejszej wpłacie na ww.  konto. Muzeum w przypadku braku miejsc zobowiązane jest do  zwrotu uprzednio wpłaconych środków na wskazane w przelewie konto do 4 listopada 2019 r.).