3. Edycja Śląskiego Festiwalu Operetki

Tomasz Furman,
Romuald Spychalski,
Sylwester Targosz-Szalonek.

Przy akompaniamencie kameralistów Orkiestry im. Arcyksiężnej Marii Krystyny Habsburg.
Kierownictwo muzyczne: Katarzyna Rzeszutek, Sylwester Targosz-Szalonek, Krzysztof Dziewięcki .

Wstęp płatny: 50 zł

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie w Zamku Książąt Sułkowskich od wtorku do niedzieli, w godzinach otwarcia Muzeum. Istnieje również możliwości dokonania wpłaty na konto bankowe Muzeum do 7 lutego 2020 r. Numer konta: 53 1500 1357 1213 5004 1313 0000, Santander Bank Polska SA, 4. Oddział w Bielsku-Białej.  W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz dopisek Śląski Turniej Tenorów 15.02.2020 r.

Liczba miejsc ograniczona!

Bilet nie podlega zwrotowi (zwrot tylko w przypadku braku miejsc, przy wcześniejszej wpłacie na ww.  konto. Muzeum w przypadku braku miejsc zobowiązane jest do  zwrotu uprzednio wpłaconych środków na wskazane w przelewie konto do 11 lutego 2020 r.).