Spotkanie z kulturą Indian – prezentacja tańców i obyczajów – grupa rekonstrukcyjna Preria z Jaworzna

Data zakończenia Data rozpoczęcia

Zapraszamy na interkatywny pokaz tańców Indian Ameryki Północnej, które od wieków odgrywały bardzo istotną rolę w życiu codziennym rdzennych Amerykanów. Były zarówno modlitwą, zabawą, jak również pretekstem do spotkań czy zawierania znajomości. Indianie tańczyli od zawsze i przy każdej okazji. Dajemy niepowtarzalną okazję zobaczyć na żywo tancerzy indiańskich, a nawet samemu spróbować swoich sił w jednym z tańców.

Odpłatność: 5 zł od osoby dorosłej, dzieci za darmo.

Stara Fabryka, pl. Żwirki i Wigury 8, 43-300 Bielsko-Biała.

Zapisy na spotkanie z kulturą Indian przyjmowane są od 1 kwietnia 2017 r. w kasie Starej Fabryki osobiście bądź pod nr tel. 33 812 44 00. Jednocześnie informujemy, iż ilość miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

Dziewczynka indiańska w stronu regionalnym
Dziewczynka indiańska z Pueblo w Kolorado, USA, fot. R. Słaboński
Grupa tancerzy w strojach indiańskich